• Polish
  • English
  • German
  • Czech/Česky (utf-8)
Praca
Jeżeli szukasz pracy...
Jeżeli szukasz pracy, lub jesteś osobą, która swoim działaniem może wnieść wkład i przyczyni się do sukcesu naszej firmy wypełnij poniższą ankietę osobową i prześlij ją na adres: rekrutacja@iqs.pl
Czytaj całość
 
Pakowacz Dąbrowa Górnicza
Oferujemy Ci pracę polegającą na pakowaniu tarcz hamulcowych, wykonywaną w systemie zmianowym na zakładzie naszego Klienta w Dąbrowie Górniczej - dostajesz od nas umowę zlecenia na rok, atrakcyjną stawkę za przepracowanie każdej godziny i wypłatę zawsze na czas. Masz również możliwość rozwoju oraz awansu w naszych ciągle rozwijających się strukturach. Szczegółowe informacje nt oferty w załącznikach.
Czytaj całość
 
Pracownik biurowy Gliwice
30.11.1999.
Poszukujemy pracownika biurowego w Gliwicach.
Tak będzie wyglądała Twoja praca:
- pracujesz od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00,
- Twoim miejscem pracy jest nasze biuro, zlokalizowane w dogodnej komunikacyjnie części miasta,
- wykonywana przez Ciebie praca polega na tworzeniu raportów w programie excel ,
Szczegółowe informacje nt oferty w załącznikach.
Czytaj całość
 
Koordynator Miedźno
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży automotive / kontroli jakości do pracy w charakterze Koordynatora.
Czytaj całość
 
Koordynator Częstochowa
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży automotive / kontroli jakości do pracy w charakterze Koordynatora. Dodatkowe wymagania to: dyspozycyjność, wykształcenie co najmniej średnie, znajomość j. angielskiego, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat.B, zaangażowanie. Szczegółowe informacje nt oferty w załącznikach.
Czytaj całość
 
Kontroler Jakości
Oferujemy Ci pracę polegającą na kontroli jakości części oraz drobnych czynnościach przy produkcji, wykonywaną w systemie zmianowym na zakładzie naszego Klienta - dostajesz od nas umowę zlecenia na rok, atrakcyjną stawkę za przepracowanie każdej godziny i wypłatę zawsze na czas. Masz również mośliwość rozwoju oraz awansu w naszych ciągle rozwijających się strukturach.
Aktaulnie poszukujemy pracowników w lokalizacjach: Tychy, Czechowice-Dziedzice, Komorniki, Mysłowice, Polkowice, Skawina, Warszawa.
Czytaj całość